Míšina čokoláda Mléčná čokoláda Madagaskar 50%

50 g
Vyprodáno. Očekáváme v úterý.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Mléčná 50% čokoláda z výběrových BIO kakaových bobů z Madagaskaru z farmy Bertila Åkessona.

Výtečná čokoláda s tóny mléčného karamelu a jahod získala zlatou medaili na evropské soutěži International Chocolate Awards 2019, bronzovou medaili ve světovém kole této soutěže, další bronzovou na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards 2019 a 1 hvězdičku v gurmánské soutěži Great Taste Awards 2019.

Země původu primární složky: Madagaskar

Vyrobeno v České republice.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Čokoláda se hodí ke kávě nebo jako sladká tečka po jídle.

O výrobci

Míšinu čokoládu založila v roce 2015 Míša Dohnálková. Celý život miluje čokoládu a tato láska ji dovedla až k výrobě čokolády vlastní. Všechny čokoládové tabulky vyrábí přímo z kakaových bobů metodou Bean-to-Bar. Objednává výběrové kakaové boby z celého světa, šetrně je zpracovává a přetváří na pravou a poctivou čokoládu. Taková čokoláda nás překvapí bohatou paletou chuťových tónů. Nemusí být vůbec hořká a může chutnat třeba po ovoci, karamelu či oříškách.

Pro Míšu je důležité znát původ kakaových bobů, které ve výrobě používá, a platit za ně férové ceny.

Od roku 2017 získaly Míšiny čokolády již více než 50 ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích včetně několika zlatých medailí. Jako jediná česká čokoláda získala také nejvyšší ocenění – tři hvězdičky – v mezinárodní gurmánské soutěži Great Taste Awards.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Míšina čokoláda
Jílovišťská 685
15531 Praha
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 360 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.