• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Bacilli BIO Malinovka

330 ml
BIO
39,90 Kč 120,91 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Fermentovaná malinová limonáda v BIO kvalitě.

Její chuť vás přenese do dětství, kdy se každému objevily jiskřičky v očích při pohledu na sklenici této růžové perlivé radosti. Složení i chuť jsou přesně takové, jak si správnou malinovku představujete. Je z pravých malin, slazená pouze koncentrovanou jablečnou šťávou.

Jednoduše limonáda, kterou můžete pít bez výčitek.

Pasterováno.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Limonáda, kterou můžete pít bez výčitek. Podávejte chlazené.

Příběh Nemléka

Příběh Nemléka začal tím, že si Amélie & David zpříjemňovali společná rána podomácku vyrobeným rostlinným mlékem z mandlí. Pak je ale napadlo, že by mohlo chutnat i dalším lidem, a tak se jednoho jarního dne nervózně postavili s improvizovaným stánkem na pražskou Náplavku – a vzniklo tak Nemléko. Lidé si ho rychle oblíbili a díky crowdfundingové kampani se jim podařilo získat další prostředky a mohli vedle mandlového Nemléka začít vyrábět i další příchutě.

Proč dělají právě to, co dělají?

Chtěli začít vyrábět rostlinné mléko s velkým podílem mandlí tak, jak si ho dělají sami doma. Nemléko je vhodné jak pro lidi, kteří běžné mléko nemohou nebo nechtějí, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového. Jejich nemléka jsou vyrobeny z vysokého podílu mandlí a dochuceny datlemi.

Proč si Amálie a David vybrali Rohlík?

„Díky Rohlíku máme možnost dostat náš produkt jednoduše mezi další lidi. Můžete si ho tak vychutnat opravdu čerstvé hned pár hodin po tom, co ho u nás v Nemléku vyrobíme.“

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě. Chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. 

Upozornění

Sediment není závadný, jemně protřepejte. 

O výrobci

Nemléko s.r.o.
Nad Šutkou 540/14
180 00 Praha 8
Česká republika