Kubík kapsička s rýžovou krupicí, jablkem a banánem je ideální pro nejmenší od ukončeného 5. měsíce. Tato praktická svačinka se dá jíst přímo z obalu nebo na lžičce. Je to skvělá volba pro rychlé a chutné doplnění energie pro vaše děťátko. Polský produkt v balení 100 g.
Země původu
Popis
Kapsička rýžová krupice, jablko a banán je určena pro nejmenší od ukončeného 5. měsíce.
Použití
Kapsičku lze konzumovat přímo nebo příkrm vytlačte na lžičku. Neohřívejte v mikrovlnné troubě.
Před konzumací zkontrolujte teplotu a prověřte, že balení je neporušené.
O výrobci
Společnost Maspex vznikla v roce 1990 v polských Wadowicích a ihned na trh uvedla řadu nových produktů (smetana do kávy Coffeeta, kakao DecoMorreno, instantní čaje Ekoland, cappuccina a čokolády La Festa). Firma se zabývá prodejem 100% džusů, nektarů, ovocných nápojů, limonád, energetických nápojů a 100% ovocných pomazánek.

Skladování
Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin za předpokladu, že výrobek nebyl konzumován přímo z obalu.
Upozornění
Nenechávejte malé děti bez dozoru hrát si s uzávěrem výrobku, mohly by jej spolknout.
Výrobce
MASPEX Czech s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika
Nutriční hodnoty na 100 g
Složení & Alergeny
Složení
- Protlak z jablka52 %
- Protlak z banánu35 %
- Jablečná šťáva z koncentrátu7 %
- Rýžová krupice6 %
- Vitamin C
- Kyselina L-askorbová
