Biolage Essentials VolumeBloom Objemový šampon pro jemné vlasy

250 ml
299,90 Kč 1 199,60 Kč/l
Cena pro Premium: 254,90 Kč
Země původu: EU,

Šampon na jemné vlasy Biolage Essentials VolumeBloom vlasy vyživuje, hydratuje a dodá jim dlouhotrvající objem.

Šampon z vlasů velmi šetrně odstraní veškeré nečistoty a po umytí je zanechá krásně lesklé a pružné, aniž by je zbytečně zatížil.

Šampon VolumeBloom vyživuje a posiluje slabé vlasové vlákno, které je poté mnohem pevnější a víc odolává plihnutí. Speciální složení navíc vyplní prostor mezi vlasy a u kořínků je nadzvedne. Výsledkem je dlouhotrvající účes plný objemu. Vlasy jsou zesílené, plné vitality a nezatížené. 

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Naneste na mokré vlasy, jemnou masáží napěňte a poté důkladně opláchněte.

Pro co nejlepší výsledky používejte společně s Biolage Essentials VolumeBloom Objemový sprej pro jemné vlasyBiolage Essentials VolumeBloom Objemový kondicionér pro jemné vlasy.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika