Biolage Essentials VolumeBloom Objemový sprej pro jemné vlasy

250 ml
349,90 Kč 1 399,60 Kč/l
Cena pro Premium: 294,90 Kč
Země původu: EU,

Objemový sprej pro jemné vlasy Biolage Essentials VolumeBloom pozvedne objem vašeho účesu až o 70 %.

Stačí jedna aplikace a zplihlé vlasy viditelně nadzdvihne již od kořínků, dodá jim pružnost a udrží je v pohybu. Vlasy budou po celý den objemné a nádherně lesklé a váš účes bude držet tvar.

VolumeBloom objemový sprej opticky zvětšuje vzdálenost mezi vlasovými vlákny, zároveň dodává vlasům pružnost a přirozený pohyb. Zanechává je plné krásného lesku a života, a je vhodný i pro barvené vlasy

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Nastříkejte do vlhkých vlasů od kořínků až po konečky. Neoplachujte.

Pro co nejlepší výsledky používejte společně s Biolage Essentials VolumeBloom Objemový šampon pro jemné vlasyBiolage Essentials VolumeBloom Objemový kondicionér pro jemné vlasy.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika