Borůvky – Statek Karel Roden, TOP odrůda Liberty, vanička

cca 400 g
Čerstvě sklizenoPrémiová kvalita
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Borůvky prémiové kvality ze statku Karla Rodena vás překvapí svou sladkou chutí

Denně jsou ručně sbírány a zaváženy exkluzivně do Rohlik.cz, díky čemuž si zachovají svou čerstvost a vy si je tak můžete vychutnat v té nejlepší kvalitě.

Odrůdová skladba kanadských borůvek - Statek Roden
Na borůvkové farmě ve Skrýšově pěstujeme 6 odrůd kanadských borůvek s různou úrovní ranosti. Díky tomu můžeme sklizeň rozložit do delšího časového úseku. To přináší nejen možnost preciznějšího sběru správně zralých borůvek, ale též delší období, ve kterém můžeme na české stoly dodávat čerstvé borůvky. Z šesti námi pěstovaných odrůd je pouze DUKE veřejně dostupnou odrůdou. Ostatní odrůdy, konkrétně TOP SHLEF, DRAPER, VALOR, LIBERTY a LAST CALL, jsou licencované společností z USA.

Odrůda Liberty : Pozdní odrůda, která je velmi populární v celé Evropě. Sklizeň probíhá od konce července, během
celého srpna, až do první poloviny září. Plody jsou středně velké, středně pevné a vynikají svou sladkostí a typicky „borůvkovou“ chutí.

Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet! Plody vás překvapí svou neodolatelnou chutí a vůní.

Použití

Borůvky se nejčastěji konzumují čerstvé. Také se přidávají na palačinky, do koláčů, buchet nebo dortů. Dělají se z nich nanuky, poháry nebo se hodí do ovocných koktejlů, salátů a samozřejmě nesmí chybět v ovocných knedlících.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Statek ve Skrýšově aktuálně vlastní a spravuje pan Karel Roden, který je hrdým členem družstva Čerstvě utrženo. Pan Roden zde mimo jiné chová koně, kamerunské ovce a skot plemene Dexter. Další jeho aktivitou je vlastní edice vín a produkce čerstvých borůvek, které jsou dodávány exkluzivně pro Rohlik.cz.

Skladování

Čerstvé borůvky skladujte v chladničce maximálně dva dny.

Výrobce

Statek Karel Roden
spol. Čerstvě utrženo
Skrýšov
Česká republika