Skip navigation

Get exclusive benefits after your first order:

Koh-i-noor

Koh-i-noor Ink black

20 g
CZK 34.90 CZK 1,745.00 /kg

Delivery within 60 minutes

400+ customers have in favorites

Country: Czech Republic,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Tuš ke kreslení na pauzovacím a rýsovacím papíře.

Je vhodná pouze do trubičkových, násadkových, redis per a vytahovacích per. Není vhodná pro použití do technických per

Použití

Tuš je určena zejména k hobby malování, jedná se o technickou tuš.

O výrobci

Dvorní knížecí architekt Joseph Hardtmuth položil roku 1790 základy podnikání, ze kterého jeho potomci, vybudovali jednu z největších světových společností ve svém oboru. Z továrny KOH-I-NOOR HARDTMUTH pochází řada významných inovací na poli vývoje psacích prostředků. Například samotná výroba grafitové tuhy z grafitu a jílu, patentovaná již v roce 1802, princip strojové výroby tužek či členění grafitových tužek podle tvrdosti tuhy do jednotlivých gradací 8B-10H, které brzy převzali ostatní výrobci jako celosvětový standard.

Již od roku 1848 funguje továrna v Českých Budějovicích, která dodnes zajišťuje největší objem výroby KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Z jihočeské metropole je také celá společnost řízena a organizována.

Skladování

Skladujte v suché místnosti se stejnoměrnou teplotou, která nesmí klesnout pod 4 ºC. Nejlépe od 5 ºC do 25 ºC. Chráňte před světlem. Zamezte přímému působení sálavého tepla topných těles a slunečních paprsků.

Výrobce

KOH-I-NOOR HARDTMUTH A.S.
F. A. Gerstnera 21/3
370 01 České Budějovice
Česká republika
https://www.koh-i-noor.cz/cs
kht@koh-i-noor.cz

Standardní věty o nebezpečnosti:

H317

H360FD

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P102

P302+352

P333+313

P405

P501

BL: CAS1303-96-4 BL1

Material Safety Data Sheet

Download Material Safety Data Sheet