• Vážení zákazníci, moc se omlouváme. V současnosti se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nedostupností doručovacích oken. Detaily naleznete níže. Mrzí nás to a pracujeme na nápravě.
    Zobrazit více

Albi Sirkolamy – Sirkové hlavolamy

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Vraťte se spolu s námi do dětství a připomeňte si retro sirkové hlavolamy a rébusy.

V zápalkové krabičce najdete 10 zadání hlavolamů, které vám nedají spát. Vezměte si kartu úkolu, rozestavte sirky a splňte zadání. Řešení každého hlavolamu najdete vždy na druhé straně karty úkolu.

Konkrétní balení Sirkolamu bude doručeno dle aktuální skladové zásoby.

Upozornění: Hlavolam obsahuje skutečné sirky, proto jej děti smí hrát pouze pod dozorem rodičů nebo osob starších 18-ti let.  Hlavolamy Sirkolamy obsahují: 20 sirek a 10 karet úkolů vč. řešení.

O výrobci

Albi je česká společnost založená v roce 1991 dvojicí vysokoškoláků, kteří se původně snažili přivydělat si prodejem pohlednic na Staroměstském náměstí. Nyní má firma více než 40 poboček nejen po celé České republice, ale také na Slovensku a v Polsku. Zaměřuje se především na výrobu pohlednic, veselých přáníček, balicích potřeb, společenských her, dárků a různých originálních vychytávek a drobností pro každou příležitost.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

ALBI Česká republika a.s.
Thámova 13
186 00 Praha
Česká republika