• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Vileda Turbo 3v1 mop s kbelíkem

1 ks
1 499,00 Kč 1 499,00 Kč/ks
Země původu: Česká republika,

Krabice obsahuje Vileda Turbo 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem.

Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní:

  • bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností
  • červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu
  • fialové třásně: pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů

Kombinace třech druhů třásní umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Tento mycí návlek má nově oproti ostatním TURBO náhradám dodatečnou mycí plochu na spodní části mopu (ne jen třásně kolem hlavice).Tato náhrada má až o 40% vyšší čisticí sílu a účinnost při sběru nečistot.

Mop odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm).
  • Rozměr kbelíku: 47,5 × 26,5 × 27,5 cm.
  • Váha prázdného kbelíku: 1,4 kg.

Použití

Tento mycí návlek je vhodný pro všechny tvrdé podlahy, jako jsou vinylové podlahy, linoleum, dlaždice, laminátové, parketové nebo dřevěné podlahy. Pro nejlepší čisticí výkon perte bez použití sušičky a aviváže.

Návlek lze prát v pračce až na 60 °C pro maximální pohodlí a jednoduchou údržbu.

Pro pohodlnou výměnu mycího návleku jednoduše odepněte náhradu od hlavice pomocí cvočků. 

O výrobci

Freudenberg Home and Cleaning Solutions a jejich značka Vileda znamená vysoce kvalitní, spolehlivé, inovativní a dlouhodobé produkty. Výrobky jsou vyrobeny tak, aby domácí práce byly jednodušší. Klade zvláštní důraz na stabilitu a trvanlivost výrobků, všechny jsou navrženy a vyrobeny s využitím nejnovějších technologií. Neustále vyvíjí nové produkty a materiály používané při jejich výrobě a optimalizuje stávající výrobky a materiály.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.
Na Královce 4
101 00 Praha 10
Česká republika