Cirkulka Vinea is a unique Czech grape beverage, boasting a high proportion of grape juice and elderberry, with a recipe dating back to 1974. Now available in a sustainable 1-liter glass bottle, which is in a return package. It tastes best chilled and is perfect for family celebrations or simply to diversify your daily hydration. A great choice for a refreshing drink with tradition.
Country of origin
Description
Unikátní hroznový nápoj s vysokým podílem hroznové šťávy a černého bezu jehož receptura sahá až do roku 1974.
Díky projektu Cirkulka je nově dostupná v udržitelné láhvi o objemu 1 litr.

-
Uváděná cena je bez vratné zálohy, která činí 8 Kč/láhev.
-
Při koupi 6 kusů se do nákupního košíku automaticky přidá přepravka Cirkulka s vratnou zálohou – 50 Kč. Přepravka je ideální nejen pro manipulaci se skleněnými láhvemi, ale i k uskladnění nápojů v domácnosti.

Použití
Nápoj chutná nejlépe chlazený. Díky obsahu hroznové šťávy je ideální pro rodinné oslavy, ale i pro zpestření každodenního pitného režimu.
O výrobci
Společnost Kofola ČeskoSlovensko je výrobcem nealkoholických nápojů již od roku 1959. Pod její křídla patří pramenitá voda Rajec, minerální voda Kláštorná, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky.

Skladování
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Výrobce
Kofola a.s.
Za Drahou 1
794 01 Krnov
Česká republika
Nutritional values per 100 ml
Composition & Allergens
Composition
- Voda
- Hroznová šťáva z koncentrátu10 %
- Cukr
- Glukózo-fruktózový sirup
- Oxid uhličitý
- Kyseliny
- Kyselina citronová
- Kyselina vinná
- Extrakt z květů černého bezu
- Aromata
- Antioxidant
- Kyselina L-askorbová
- Konzervanty
- Benzoan sodný
- Sorban draselný

