• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Organic Shop Hydratační šampon kokos a bambucké máslo

280 ml
89,90 Kč 321,07 Kč/l
Země původu: Estonsko,

Hydratační šampon s kokosem a bambuckým máslem.

Šampon inspirovaný tropickými ostrovy vytvořený pro hydrataci vlasů od kořínků až po konečky. Organický mix kokosu a bambuckého másla je jako z ráje a přenese váš sprchový rituál na exotickou dovolenou. Organický kokos podporuje prameny vlasů a dělá je třpytivými a lesklými a obnovuje suché, poškozené vlasy. Organické bambucké máslo zajišťuje dokonalou hydrataci čímž napomáha opravovat roztřepené konečky a zanechává vaše vlasy hebké a oživené.

Povzneste váš zážitek z péče o vlasy na novou úroveň s tímto přírodním a svůdně voňavým šamponem.

Použití

Naneste šampon na vlhké vlasy, napěňte a důkladně opláchněte.

O výrobci

Eurobio Lab je evropská společnost specializující se na produkci přírodní a organické kosmetiky, která je vyráběna s nejvyššími evropskými standardy. Mezi společností vyráběné značky patří Natura Estonica, Planeta Organica, Organic Shop, Organic Kitchen, Dr.Konopka’s, Rezepte der Oma Gertrude, Organic People a další. Výroba je zaměřená především na produkty pleťové, osobní, dětské a vlasové péče a přírodních pracích produktů a čističů. Výrobky společnosti jsou prodávány v 67 zemích světa.

Skladování

Skladujte při teplotě 5-25 °C. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

EUROBIO LAB OÜ
Leiva tn 3
12618 Tallinn 
Estónsko