Kvalitní moučkový cukr od Marks & Spencer, jemně rozemletý řepný cukr s přidanými látkami proti hrudkování. Je skvělým pomocníkem při pečení – ideální na posypání moučníků, do krémů nebo třeba do těsta na pusinky. Pochází z Velké Británie a je balený po 500 g.
Země původu
Popis
Cukr moučka je řepný cukr rozemletý na prach, do kterého se při výrobě obvykle přidávají látky zabraňující jeho hrudkování.
Použití
Tento moučkový pudrový cukr je skvělým pomocníkem při pečení. Můžete s ním posypat vaše moučníky jako sladko tečku, nebo například použít do těsta na pusinky.
O výrobci
Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Výrobce
Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
Nutriční hodnoty na 100 g
Složení & Alergeny
Složení
- Moučkový cukr
- Protispékavá látka
- Fosforečnan vápenatý
Alergeny
- Může obsahovat stopy:
- Vejce


