Čerstvě vymačkaný pomerančový fresh 100 %

500 ml
 99,90 Kč 199,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Každý den čerstvě vyráběná, pomerančová šťáva ze 100 % ovoce, jako byste si ji vyrobili doma. Připravujeme ji pro vás přímým lisováním za studena, z pečlivě vybraných, perfektně dozrálých pomerančů. Tato vynikající, nefiltrovaná šťáva tak nepotřebuje žádné přísady, ani žádné další úpravy. Vzhledem k tomu, že chceme, aby naše šťávy byly opravdu čerstvé a kvalitní, kromě zralého ovoce jsme přidali pouze naši péči.

V této zlatavé tekutině nenajdete nahořklou chuť. Odšťavňujeme naše pomeranče tak, že se každý pomeranč podélně rozřízne a šťáva může téct mimo slupku.

Použití

Fresh si vychutnejte k snídani, svačině do práce a díky dobře uzavíratelné láhvi se můžete naším freshem osvěžit třeba na výletech. Pokud se vám zdá, že je šťáva lehce kyselá, můžete ji dosladit javorovým sirupem, nebo i medem. Ať už jste kdekoliv, naše 100% ovocné šťávy jsou skvělou volbou.

Expirace

Spotřebujte nejpozději druhý den po dodání.

O výrobci

Česká společnost Velká Pecka byla založena v roce 2014 Tomášem Čuprem. Provozuje on-line supermarket Rohlik.cz, který je jedničkou na českém trhu. Vlastní řeznictví v Brně a výrobnu na delikatesy, sladkou a studenou kuchyni v Praze.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 0–4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Velká Pecka s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika