-35 %

Rohlik.cz

Rohlik.cz GINesis 2022 45 %

500 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Exkluzivní limitovaný gin GINesis, který jsme speciálně pro vás připravili na oslavu 8. výročí založení Rohlik.cz.

PŘÍBĚH GINesis

Další narozeniny a další narozeninový gin v krásné lahvi. Tuhle tradici jsme založili teprve vloni. Chtěli jsme to zkrátka oslavit stylově a s něčím, co vám opravdu zachutná. Vybrali jsme si proto gin, který je skvělým pitím pro muže i ženy a jeho obliba v Česku raketově roste. Ten loňský nám namíchal pan Žufánek, letos jsme oslovili mladou moravskou destilérku TŌSH. I jejich umění vám určitě učaruje!

CO JE UVNITŘ?

Spolu s destilérkou TŌSH jsme odladili skutečný narozeninový originál. Najdete v něm 8 základních českých i zahraničních ingrediencí a určitě si také zamilujete spojení šípku, českého máku a kůry růžového grepu.

Gin je jeden z nejoblíbenějších alkoholických nápojů do míchaných drinků. Vzhledem k tomu, že sám o sobě chutná skvěle, můžete ho pít i s obyčejným neochuceným tonicem. 

 

Po loňském Žufánkovi jsme pro letošní narozeninový speciál oslovili olomoucké TŌSH Distillery. A musíme říct, že to byla skvělá volba. V TŌSHI odvedli skvělou práci a letošní limitka se opět neskutečně vydařila. A je to vážně limitka, 2 000 kousků zmizí v mžiku, tak si jeden nechte rychle dovézt. 

Více o TŌSH Distillery

TŌSH je moravská rodinná palírna, která pokračuje v tradici nejstarší palírny whisky v Československu. Kromě klasické whisky nově vyrábí i TŌSH Gin a je to vážně pecka! Není divu, všechno dělají tradičním řemeslným způsobem od výroby až po lahvování. TŌSH na zdraví!

Obsah alkoholu 45 % alc. 

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

TŌSH Distillery s.r.o.
Těšetice 78
783 46 Těšetice
Česká republika

Složení

Velejemný líh
Jalovec
Koriandr
Andělika
Český mák
Šípek
Tužebník jilmový
Kůra růžového grepu
Další byliny a koření