Pappudia Norský uzený losos plátky

100 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 13 DNŮ

Denní kontrola cen
 99,90 Kč 999,00 Kč/kg
Země původu: Norsko,

Pappudia uzený losos. Dokonale nakrájené velké plátky z pečlivě vybraného lososa z pobřeží Norska. Losos je uzený za studena na bukovém dřevě pro zachování výborné chuti a textury. Následně je vykostěný a jemně marinovaný v soli. Vychutnejte si jemnou chuť našeho uzeného lososa.

Losos pochází z chovu z Norsku. Zpracováno a baleno v Polsku.

Uzený losos Pappudia je certifikován GGN. Což znamená odpovědné hospodaření a transparentnost dodavatelského řetězce.

Použití

Losos je perfektní do sendvičů, toustů, do těstovin, tapas a salátů.

O Pappudia

Jíst skvělé jídlo nemusí nutně znamenat, že to udělá díru do vašeho rozpočtu. Zářným příkladem je naše značka Pappudia. Není to jen tak ledajaká značka občerstvení, dezertů a hotových jídel. Její kouzlo spočívá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si prostě zamilujete.

A ještě jeden zábavný fakt - věděli jste, že naše značky Miil, Moddia, Dacello, Pappudia, Ubomi, Yutto, FJORU a MASO! jsou členy stejné domácnosti Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Hanseatic Group je druhá největší obchodní a výrobní skupina v Evropě, která se specializuje na odvětví ryb a mořských plodů a získává všechny druhy ryb z různých výrobních míst po celém světě. Hanseatic Group je certifikována podle standardu IFS. MSC/ASC, GGN, Global G.A.P. a ekologické certifikace jsou standardy, které společnost dodržuje a podle nich jedná.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 7 °C.

Výrobce

Hanseatic Delifood GmbH
Osterbrooksweg 60
DE-22869 Schenefeld
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.