Přeskočit navigaci

Pfanner Ledový čaj broskev

2 l24,95 Kč/l
4990

2 370 zákazníků má produkt v oblíbených

37 % zákazníků kupuje pravidelně

Osvěžující ledový čaj Pfanner s broskvovou příchutí z Rakouska je připraven z čerstvě spařeného černého čaje. Jeho jemně trpký základ skvěle doplňují šípek a květy ibišku, což vytváří harmonickou chuť. Ideální k přímé konzumaci, podávejte chlazené. Velké 2litrové balení pro celou rodinu.

Země původu

Rakousko

Popis

Ledový čaj Pfanner s broskvovou příchutí se čerstvě spařuje z vybraných druhů černého čaje. Šípek a květy ibišku doplňují mírně trpký základ z černého čaje. 

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Podávejte chlazené. 

O výrobci

Jméno Pfanner znamená jedna rodina, jeden podnik, jedna značka a jedna filozofie: Pfanner vydá ze sebe to nejlepší, aby z darů přírody vyrobili kvalitní produkty. V centru pozornosti této filozofie jsou lidé a jejich potřeby, v případě Pfanner je to chuť, požitek, zdraví a osvěžení.

Společnost důsledně dodržuje vysoké standardy kvality u každé úrovně procesu výroby produktu, které jsou zajišťovány kontinuálním sledováním a kontrolou. Při výběru ovoce, jeho zpracování a stáčení nápojů zachová maximální pečlivost.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Hermann Pfanner Getränke GmbH
Alte Landstraße 10
6923 Lauterach
Rakousko

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota
108 kJ25 kCal
Tuky
0.5 gz toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy
6.2 gz toho cukry6.2 g
Bílkoviny
0.5 g
Sůl
0.01 g

Složení & Alergeny

Složení

  • Nálev černého čaje s šípkem a ibiškem
  • Pitná voda
  • Černý čaj
  • Šípek
  • Ibišek
  • Cukr
  • Broskvová šťáva z koncentrátu 1 %
  • Kyselina
  • Kyselina citronová
  • Aroma