Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Matrix

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Full objemový lak na vlasy se silnou fixací

500 ml
344,90 Kč 689,80 Kč/l

Doručení už do 60 minut

70+ zákazníků má v Oblíbených

Kategorie:
Země původu: Španělsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Lak na vlasy Matrix Vavoom Extra Full je opravdovým šampionem ve fixaci. Svěží, rychleschnoucí lak ve vlasech vypadá přirozeně, neslepuje je a dodává jim jemný lesk. Až budete chtít účes změnit, lak snadno vyčešete pomocí kartáče.

Dopřejte svým vlasům profesionální fixaci pro jakoukoliv příležitost ve formě Vavoom Freezing Spray Extra Full od Matrix.

Použití

Před použitím lak důkladně protřepte. Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20 až 30 cm. Aplikujte lehce nebo zvolte ještě silnější fixaci. Pro maximální objem vlasů prameny nadzdvihněte a aplikujte lak ke kořínkům. Pokud se tryska ucpe, propláchněte ji proudem teplé vody. V případě zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

VAROVÁNÍ: EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

O výrobci

Společnost L’Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

L'Oréal S.A.
14, rue Royale
75008 Paris
Francie
https://www.loreal.com/cs-cz/czech-republic/
info@loreal.cz

ALCOHOL DENAT., HYDROFLUOROCARBON​ 152A, VA/CROTONATES/VINYL NEODECANOATE COPOLYMER,​ AMINOMETHYL PROPANOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, LIMONENE, LINALOOL, PARFUM / FRAGRANCE