Přeskočit navigaci
BIO
Sonnentor BIO sirup černý čaj a broskev sklo

Sonnentor BIO sirup černý čaj a broskev sklo

500 ml599,80 Kč/l
29990
269,91 Kč s

Sonnentor BIO sirup s příchutí černého čaje a broskve je skvělý základ pro osvěžující ledový čaj. Tento sirup v BIO kvalitě, vyrobený v České republice, stačí naředit vodou v poměru 1:8. Můžete jím také ochutit čaj, mléčnou rýži, ovocný salát nebo jogurt. Balení má 500 ml.

Země původu

Rakousko

Popis

Sirup s příchutí černého čaje a broskve v BIO kvalitě značky Sonnentor.

Uvedené nutriční hodnoty se vztahují k 100 ml zředěného nápoje připraveného dle návodu.

Použití

Sirup nařeďte s vodou. Doporučené ředění v poměru 1 : 8. Před použitím protřepejte. Sirupem můžete ochutit také čaj, mléčnou rýži, ovocný salát či jogurt.

O výrobci

Suroviny pro Sonnentor biočaje a biokoření pocházejí z přímé spolupráce s jejich biopěstiteli. Jejich filozofie je od samého počátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Okouzlující čajové směsi jsou vedle koření, éterických olejů, sladkých dobrot, kávy, kakaa a dárkových produktů, základem jejich výroby.

Skladování

Skladujte v chladu a suchu.

Výrobce

Sonnentor s.r.o. 
Příhon 943 
696 15 Čejkovice
okr. Hodonín
Česká republika

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota
198 kJ47 kCal
Tuky
0 gz toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy
12 gz toho cukry10 g
Bílkoviny
0 g
Sůl
0 g

Složení & Alergeny

Složení

  • Bio jablečný koncentrát80 %
  • Bio broskvový koncentrát15 %
  • Bio extrakt z černého čaje5 %