Rybí zahrada

Rybí zahrada Sumeček africký filet bez kůže

cca 210 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 3 DNY

cca

 117,00 Kč 549,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

90+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Chlazený a filetovaný sumeček africký bez kůže.

Sumeček africký patří mezi teplomilné ryby, proto je na chov v halách ideální. Jeho maso je tmavě růžové a po upečení velmi jemné. Rybí maso je bohaté na bílkoviny a zároveň obsahuje minimální množství sacharidů.

Použití

Filety sumečka omyjte a řádně osušte a osolte z obou stran. Poté filet obalte v tradičním trojobalu – tedy nejprve v hladké mouce, rozšlehaném vajíčku a ve strouhance. Na pánvičce si rozpalte olej a rybu na něm pozvolna opékejte, dokud nebude strouhanka zlatavě hnědá. Podávejte s bramborovou kaší nebo grilovanou zeleninou.

O výrobci

Aquaponia je ekologická indoor farma, která na českém trhu působí od roku 2017. Jde o první, velkou, aquaponickou farmu ve střední Evropě pro nezávadný a ekologický zdroj potravin, která každý rok ušetří až 90 % vody. Filozofií společnosti je pěstování zeleniny a chov ryb v takovém prostředí, kde si všechny živé organismy navzájem pomáhají.

Aquaponia celoročně pěstuje zeleninu a chová ryby uvnitř budovy. Nahoře v pěti patrech pěstuje rostliny, skrz regály se zeleninou protéká voda od ryb obohacená o živiny. Voda je zpětně pomocí kořenů rostlin pročištěna tak, že k rybám vytéká znovu čistá voda.

Skladování

Skladujte v chladničce při maximální teplotě do 5 °C. 

Výrobce

Aquaponia s.r.o.
Lážovice 52,
Hostomice, 26724
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Rybí maso

Alergeny

Ryby
Může obsahovat stopy:
Vejce
Mléko
Skořápkové plody
Celer
Hořčice
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.