Přeskočit navigaci
El Pastor Iberico semicurado sýr

El Pastor Iberico semicurado sýr

150 g606,00 Kč/kg
Vyprodáno. Očekáváme v út.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

El Pastor Iberico semicurado je polotvrdý vyzrálý sýr ze Španělska, vyrobený z kravského, ovčího a kozího mléka. Zraje přibližně 3 měsíce, což mu dodává vyváženou a jemnou chuť s kompaktní texturou a malými nepravidelnými oky. Ideální k přímé konzumaci. Balení 150g, vydrží čerstvý až 29 dní.

Země původu

Španělsko

Popis

Polotvrdý vyzrálý sýr z kravského, ovčího a kozího mléka. Je tak akorát zralý, není ani tvrdý ani měkký. Má vyváženou a jemnou chuť. Jeho textura je kompaktní s malými nepravidelnými oky. Doba zrání je okolo 3 měsíců.

Sušina 58 %. Tuk v sušině 49 %.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.  Kůra sýru není určena ke konzumaci. 

O výrobci

Quesos El Pastor je španělská rodinná mlékárna, která byla založena roku 1967. Zabývá se především výrobou kvalitních sýrů. Dnes firmu vede již druhá generace rodiny Rodríguez. Práce celého týmu Quesos El Pastor byla oceněna řadou cen a ocenění. Jejich produkty jsou uznávané na mezinárodním trhu. Quesos El Pastor svě sýry distribuje do více než 80 zemí světa včetně Spojených států, Francie, Německa, Kostariky, Mexika a Jižní Afriky.

Skladování

Skladujte při teplotě 3–⁠8 °C.

Výrobce

Quesos El Pastor - Hijos de Salvador Rodrigues, S.A
Road de Mozar 1
496 20 Santa Cristina de la Povlorosa
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 35 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 9 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota
1528 kJ369 kCal
Tuky
31 gz toho nasycené mastné kyseliny20.7 g
Sacharidy
0.4 gz toho cukry0.4 g
Bílkoviny
22 g
Sůl
1.5 g

Složení & Alergeny

Složení

  • Pasterované mléko
  • Jedlá sůl
  • Mlékárenské kultury
  • Konzervant
  • Vaječný enzym
  • Lysozym
  • Konzervanty kůry
  • Natamycin
  • Sorban vápenatý
  • Barvivo
  • Oxidy a hydroxidy železa
  • Tuk v sušině49 %
  • Sušina58 %
  • Kůra není určena ke konzumaci.

Alergeny

  • Vejce
  • Mléko