-10 %

N&D

N&D Pumpkin granule pro psy středních a velkých plemen s jehněčím, dýní a borůvkami

12 kg
Akce do 30. 6.
1 745,91 Kč  1 939,90 Kč
145,49 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

Země původu: Srbsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Granule řady Pumpkin pro psy středních a velkých plemen s jehněčím, dýní a borůvkami jsou kompletní suché krmivo navržené tak, aby splňovalo všechny potřeby mladého a rostoucího psa.

S vysokým obsahem nejkvalitnějších surovin živočišného původu přesahujícím 60 %, včetně čerstvého a sušeného jehněčího masa, poskytuje toto krmivo potřebné bílkoviny pro sílu a energii. Dále obsahuje dýni, borůvky a sušené granátové jablko, které zajišťují, že váš pes dostane veškeré nutriční potřeby pro zdravý a aktivní život.

  • GMO free – bez geneticky modifikovaných složek.
  • S obsahem přírodních antioxidantů – zaručuje přírodní konzervaci produktu.
  • Vysoký obsah kvalitních vitamínů přidávaných za studena.
  • Bez lepku.

Použití

Podávejte suché nebo mírně navlhčené teplou vodou. Při prvním podání krmiva N&D smíchejte s předchozím krmivem a postupně zvyšujte podíl krmiva v průběhu sedmi dnů. Denní množství může být různé podle prostředí, míry aktivity a věku psa. Zajistěte, aby váš pes měl vždy přístup k čisté, čerstvé vodě.

O výrobci

Farmina Pet Foods je společnost zaměřená na výrobu kvalitních krmiv pro domácí mazlíčky. S ohledem na dlouholeté zkušenosti a neustálý výzkum nabízí inovativní produkty, které jsou výsledkem vědeckých poznatků a studií zaměřených na zvířecí výživu. Díky pečlivému výběru surovin a spolupráci s veterinárními experty se firma dnes stala důvěryhodným partnerem milionů majitelů mazlíčků po celém světě.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě v uzavřeném balení.

Výrobce

Farmina Pet Foods Doo
Save Kovačeviča bb
22320 Indjija
Srbsko