
Handicap Trade
HANDICAP Dlaha pro fixaci prstů ruky typ A vel.2 (86mm)
Doručení už do 60 minut
AI Souhrn
Handicap Trade Dlaha pro fixaci prstů ruky typu A vel. 2 je zdravotnický prostředek určený k imobilizaci proximálního i distálního kloubu jednoho prstu. Umožňuje individuální nastavení a je ideální při řezných poraněních, zhmožděninách, poranění nehtu, ruptury natahovačů, nebo jako ochrana při sportu. Tato dlaha velikosti A2 měří 86 mm na délku a 19,5 mm na šířku, váží pouhých 8 g. Balení obsahuje 1 kus.
Je tento výsledek užitečný?
Zdravotnický prostředek. Dlaha pro fixaci prstů ruky typu A vel. 2 Handicap je určena k současné imobilizaci proximálního i distálního interfalangeálního kloubu jednoho prstu ruky s možností individuálního nastavení fixačního postavení v jednotlivých kloubech. Dlaha se používá při ošetření poranění v oblasti prvního až třetího článku prstů ruky (při citlivých řezných poraněních, zhmožděninách, poranění či snesení nehtu, při rupturách natahovačů prstů, distorsi kloubů a ve všech případech, kdy je třeba zklidnit poranění části prstu). Lze jí také použít při sportu jako fixaci prstu se současným krytím proti úderům. Velikost dlahy se volí podle velikosti prstů, lokalizace poranění a potřeby fixace. Dlaha se skládá ze dvou částí: vlastní dlaha a výstelka. Tento typ dlahy A2 měří 86 mm na délku a 19,5 mm na šířku. Hmotnost dlahy A2 je 8 g.
Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku. Dlaha je nesterilní a je určena pro jedno použití. Nepřikládejte pomůcku přímo na otevřené rány nebo na poraněnou pokožku.
Výrobce: Handicap Trade
EAN: 8594209030507