Přeskočit navigaci

Old Spice Wolfthorn sprchový gel pro muže 3v1

400 ml374,75 Kč/l
14990
- 20 % od 2 různých ks

Old Spice Wolfthorn je super sprchový gel a šampon 3v1 pro muže, který se postará o celé tělo i vlasy. Má příjemnou, energizující vůni ananasu, grepu a vanilky, takže se budete cítit svěže po celý den. Tento praktický francouzský produkt v balení 400 ml je ideální pro každodenní použití a ušetří vám místo v koupelně.

Země původu

Francie

Popis

Old Spice Wolfthorn 3 v 1 v sobě spojuje funkci sprchového gelu, gelu na obličej a šamponu. Má příjemnou a energizující vůni ananasu, grepu a vanilky.

Použití

Naneste na navlhčenou pokožku, namydlete a poté důkladně opláchněte tekoucí vodou.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic Ltd.
Karolinská 654
186 00 Praha 8-Karlín
Česká republika
www.pg.com
www.pg.co.uk/contact-us/

Složení & Alergeny

Složení

Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, CI 42090, CI 17200