


AVENE
AVENE DermAbsolu Intenzivní remodelační noční krém 40ml
Doručení už do 60 minut
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
AVENE DermAbsolu Intenzivní remodelační noční krém, který dodává pleti hladký a mladistvý vzhled bez podráždění. Toto pokročilé složení využívá sílu přírody k omlazení stárnoucí pleti. Výhody: Obsahuje bakuchiol, přírodní alternativu retinolu, která vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť bez podráždění. Pro-ceramidy doplňují základní lipidy a posilují kožní bariéru. Niacinamid rozjasňuje a vyrovnává tón pleti. Gelová krémová textura se rychle vstřebává bez mastnoty. Klinicky prokázáno, že redukuje vrásky, zpevňuje pleť a rozjasňuje ji. 91 % složek je přírodního původu. Veganské složení. Tento špičkový noční krém nově definuje kontury obličeje. Bakuchiol poskytuje srovnatelné výsledky jako retinol s lepší kožní snášenlivostí. Pro-ceramidy a niacinamid vyživují a obnovují vitalitu jemné pleti. Osvěžující gelové složení krému rychle proniká do pokožky a dodává jí pokročilé pečující látky. Probuďte se s hladší, pevnější a zářivější pletí. Balení obsahuje 40 ml.
Složení: Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Glycerin, Pentylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Niacinamide, Zea Mays (Corn) Starch (Zea Mays Starch), Glyceryl Linoleate, Ascorbyl Glucoside, Bakuchiol, Beta-Caryophyllene, Caprylic/Capric Triglyceride, Caramel, Citric Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Fragrance (Parfum), Glyceryl Linolenate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Oil (Glycine Soja Oil), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil), Lauryl Glucoside, Linalool, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Terpineol, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside, Water (Aqua).
Dávkování: Aplikujte večer na celý obličej, krk a dekolt, samostatně nebo po použití séra. Lze použít také jako masku: naneste 1 - 3x týdně v silné vrstvě, nechte 10 minut působit a přebytečné množství odstraňte papírovým kapesníkem.
Kontraindikace: Vhodné pro vegany.
Výrobce: Pierre Fabre
EAN: 3282770395990