Přeskočit navigaci
Treaclemoon Raspberry Kiss sprchový gel

Treaclemoon Raspberry Kiss sprchový gel

500 ml219,80 Kč/l
10990

Zbývá posledních 16 kusů

278 zákazníků má produkt v oblíbených

9 % zákazníků kupuje pravidelně

Hýčkejte svou pokožku se sprchovým gelem Treaclemoon Raspberry Kiss z Velké Británie. Tento veganský a dermatologicky testovaný gel vás při každém sprchování potěší sladkou a podmanivou vůní čerstvých malin. Praktické rodinné balení o objemu 500 ml vám v koupelně vydrží opravdu dlouho a po otevření ho můžete bez obav používat až dvanáct měsíců.

Země původu

Velká Británie

Popis

Treaclemoon Raspberry Kiss sprchový gel se sladkou vůní čerstvých malin. Výrobek je veganský a dermatologicky testovaný.

Použití

Vmasírujte přímo na vlhkou pokožku během sprchování a opláchněte.

O výrobci

Treaclemoon přináší radostný mix přírodní péče, sladkých vůní a barevného, hravého designu s jasným ekologicko-etickým profilem. Díky spojení s Blue Orange Brand Management Ltd. a výrobní základně v Německu disponuje silným zázemím a celosvětovou distribucí – od britských supermarketů po evropské drogerie a asijské e-shopy.

Skladování

Po otevření spotřebujte do dvanácti měsíců.

Výrobce

Blue Orange Ltd
Courtyard, Cokenach Estate, Barkway
Herts.SG8 8DL
Velká Británie
info@markdistri.cz
https://www.treaclemoon.net/

Složení & Alergeny

Složení

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Glycerin, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Glycol Stearate, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Hexylene Glycol, CI 14700 (Red 4), CI 42090 (Blue 1), CI 17200 (Red 33)