Přeskočit navigaci

LOUIE

Louie Kompletní krmivo hovězí s dýní a cuketou pro psy

400 g
Lokální značka
81,90 Kč 204,75 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

40+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,

Konzerva Louie je kompletní krmivo pro psy, které obsahuje hovězí maso, dýni a cuketu. Díky pečlivě vybraným surovinám nabízí vyváženou kombinaci živin, které podporují zdraví a vitalitu vašeho psa.

Použití

Podávejte při pokojové teplotě. Krmnou dávku uzpůsobte fyzické zátěži vašeho psa. Zajistěte přístup k dostatku pitné vody.

O výrobci

Společnost Alemar zahájila svůj vývoj technologie v roce 2014, díky které dnes nabízejí maso té nejvyšší kvality – bez jakýchkoliv chemických konzervantů a želatiny. Vystupují především pod značkami Marty a Louie, u kterých vyrábějí až 20 tisíc konzerv denně. V roce 2022 také získali certifikaci na prodej masa pro lidskou spotřebu.

Skladování

Skladujte v suchu mimo sluneční světlo při teplotách 5–20 °C. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

ALEMAR Service s.r.o.
Rybná 682/14
Praha 110 00
Česká republika
info@alemarfoodgroup.cz

95% hovězího, dýně, cuketa, prebiotika.