Přeskočit navigaci
Allnature Preclíky v mléčné čokoládě

Allnature Preclíky v mléčné čokoládě 

500 g459,80 Kč/kg
22990

Užijte si Allnature Mléčné čokoládové preclíky, skvělý český produkt, který dokonale kombinuje sladkou a slanou chuť. Tyto křupavé, lehce slané preclíky jsou bohatě obaleny v hladké mléčné čokoládě, což vytváří neodolatelný chuťový kontrast v každém soustu. Jsou ideální jako rychlá svačinka během dne, pro pohoštění hostů nebo prostě kdykoliv dostanete chuť na něco dobrého. Velké 500g balení zajistí, že jich budete mít dostatek pro každou příležitost.

Země původu

Česká republika

Popis

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Vyzkoušejte jedinečné spojení jemně solených křupavých preclíků a lahodné mléčné čokolády. Tato kombinace sladké a slané chuti vytváří dokonale vyváženou pochoutku, kterou si zamilujete už při prvním ochutnání. Křupavé preclíky s lehce slanou chutí jsou obalené v jemné mléčné čokoládě, která dodává každému soustu příjemnou sladkost. Výsledkem je harmonická kombinace chutí a textur.

Použití

Ideální na mlsání během dne, ke kávě nebo jako pohoštění pro návštěvu.

O výrobci

Allnature je česká společnost zabývající se zdravou výživou již od roku 2013. Podnik vyrábí produkty, které jsou určeny pro ty, co chtějí být v kondici, mít více energie a zároveň vyzkoušet různé chutě přírody. Do nabídky vybírají potraviny vyrobené šetrnými metodami z přírodních surovin.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Allnature, s.r.o.
Březhradská 148
503 32 Hradec Králové
Česká republika

Nutriční hodnoty na 100g

Energetická hodnota
2035 kJ486 kCal
Tuky
22 gz toho nasycené mastné kyseliny13 g
Sacharidy
65 gz toho cukry34 g
Bílkoviny
76 g
Sůl
14 g

Složení & Alergeny

Složení

Mléčná čokoláda 59 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový olej, olej z maslovníku), mléčný tuk, sušený výrobek mléčné syrovátky, emulgátory: lecitiny a polyglycerolpolyricinoleát; přírodní aroma), preclíky solené 40 % (pšeničná mouka, řepkový olej, jedlá sůl 2,3 %, mořská sůl 1,2 %, regulátor kyselosti: hydroxid sodný, droždí, ječmenný sladový výtažek, kypřicí látka: hydrogenuhličitan sodný), lešticí směs (tapiokový škrob, cukr, lešticí látka: šelak).

E222(Hydrogensiřičitan sodný), E476(Polyglycerolpolyricinoleát), E322(Lecitiny), E524(Hydroxid sodný)

Alergeny

  • Mléko
  • Skořápkové plody
  • Může obsahovat stopy:
  • Obiloviny obsahující lepek
  • Podzemnice olejná
  • Sójové boby
  • Sezamová semena