Ekologické tablety do myčky od značky EcoHaus pocházejí přímo z České republiky a toto praktické balení vám vystačí na 36 mycích cyklů. Skvěle se hodí pro každodenní mytí špinavých talířů, sklenic i příborů, ze kterých spolehlivě odstraní veškeré zbytky jídla a mastnotu. Díky formátu tablet nemusíte nic složitě odměřovat – stačí vložit jednu tabletu do dávkovače.
Země původu
Popis
EcoHaus tablety do myčky jsou určené pro běžné mycí cykly v domácích myčkách. Pomáhají odstraňovat zbytky jídla a mastnotu z nádobí. Praktická forma tablet umožňuje přesné dávkování bez odměřování. Hodí se pro každodenní mytí talířů, sklenic i příborů a lze je používat v kombinaci s běžným programem myčky podle míry znečištění.

Použití
Vložte jednu tabletu do dávkovače myčky a spusťte zvolený program. Dávkování upravte podle pokynů vaší myčky a míry znečištění nádobí.
O výrobci
Jednoduché, kvalitní a ekologické řešení, které se zrodilo ze srdce jedné ženy, Petry Doubkové. Na začátku příběhu stála halda pracích gelů, vonných kuliček, aviváží a další voňavé komando, které překáželo v malé koupelně. Bylo připraveno zanášet pračku, udělat vítr v peněžence a usazovat se v oblečení. Cestou k minimalismu a inspirací z přírody se zrodil nápad.

Skladování
Skladujte v těsně uzavřených obalech na chladných, suchých a dobře větraných místech k tomu určených.
Výrobce
iEcoHaus CZ, s.r.o.
Gagarinova 805/18
460 06 Liberec
Česká republika
https://ecohaus.cz/
expedice@ecohaus.cz.





















