Přeskočit navigaci
Novinka
Kühne Sladký cibulový salátový dressing

Kühne Sladký cibulový salátový dressing

250 ml279,60 Kč/l
Vyprodáno. Očekáváme v pá.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Kühne sladký cibulový salátový dresink je emulgovaný německý produkt s jemně sladkou chutí a cibulovým tónem. Je pasterizovaný a má 10% tuku. Skvěle se hodí na zeleninové saláty, sendviče a studené přílohy, protože se snadno míchá a rovnoměrně obalí ingredience. Balení obsahuje 250 ml.

Země původu

Německo

Popis

KÜHNE sladký cibulový salátový dressing je emulgovaný dresink s jemně sladkou chutí a cibulovým tónem. Je pasterovaný a má obsah tuku 10 %. Hodí se pro rychlé dochucení zeleninových salátů, sendvičů i studených příloh. Díky emulzi se snadno promíchá a rovnoměrně obalí suroviny.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Již 10 generací firma Kühne úspěšně působí na trhu jako samostatná rodinná firma. Každý den pracují jako „Veggie Company“, aby jejich spotřebitelům nabídli inovativní vegetariánské produkty s jedinečně lahodnou chutí. Udržitelné jednání je samozřejmostí. Společnost charakterizuje „odvážný postoj“: odvážné činy, nadšení a důvěra, kosmopolitnost a tolerance. 

Skladování

Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce.

Výrobce

Carl Kühne KG (GmgH & Co.)
Kühnehöfe11
27761 Hamburg
Německo

Nutriční hodnoty na 100g

Energetická hodnota
678 kJ163 kCal
Tuky
11 gz toho nasycené mastné kyseliny0.8 g
Sacharidy
15 gz toho cukry12 g
Bílkoviny
0.3 g
Sůl
2 g
Vláknina
0.4 g

Složení & Alergeny

Složení

pitná voda, glukózo-fruktózový sirup, jablečná šťáva z koncentrátu 12 %, řepkový olej, cibule 9 %, kvasný ocet vinný bílý, modifikovaný škrob, jedlá sůl, koření, přírodní aroma, zahušťovadlo: xanthan.

E415(Xanthan)