Zbývá posledních 19 kusů
Ochutnejte poctivé řemeslné Tomivo Gelato z Moravy s jemným vanilkovým základem na smetanové bázi. Tato mražená pochoutka v balení po 150 ml v sobě ukrývá kousky pečeného brownie a sladké dulce de leche. Zmrzlina vzniká v malé české výrobě bez náhražek a skvěle se hodí jako dezert pro chvíle pohody i společné mlsání u stolu.
Země původu
Popis
Řemeslná zmrzlina Tomivo Gelato s vanilkovým základem na smetanové bázi, doplněná o kousky pečeného brownie a dulce de leche.
Kombinuje jemnou vanilkovou chuť s kakaovými tóny brownie a karamelizovaným mlékem. Zmrzlina TOMIVO gelato vzniká v malé výrobě na Moravě a je určená jako dezert pro běžné mlsání i sdílení u stolu.

Použití
Po vyndání z mrazničky nechte chvíli povolit a vychutnejte si zmrzlinu. Určeno k přímé konzumaci.
O výrobci
TOMIVO alias Tom a Ivo jsou dva kamarádi, a především milovníci zmrzliny, kteří se učili zmrzlinu v Itálii od místních mistrů. Získali tak nejvyšší atestace na výrobu řemeslné zmrzliny z poctivých surovin, bez směsí a náhražek. Pro mléko jezdí do kravína, ovoce pochází z místních sadů a bylinky trhají na vlastní zahrádce. Čokoláda i vanilkové lusky putují přes oceán a pistácie z italské Sicílie z oblasti Bronte, kde se pěstují nejcennější odrůdy pistácií.

Skladování
Skladování -18 °C nebo nižší, znovu nezmrazujte.
Výrobce
TOMIVO s.r.o.
Lipůvka 56
679 22 Lipůvka
Česká republika
Nutriční hodnoty na 100 ml
Složení & Alergeny
Složení
Mléko 3,8 %, sacharóza, smetana 33 %, sušené odtučněné mléko, vanilkové lusky, dulce de leche (mléko, cukr, sušené odstředěné mléko), brownie kostky (čokoláda 72 %, máslo, vejce, cukr, hladká mouka, sůl, prášek do pečiva), glukóza, dextróza, karubin (E410).
E410(Karubin)
Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek
- Mléko
- Může obsahovat stopy:
- Vejce
- Podzemnice olejná
- Skořápkové plody










