Přeskočit navigaci
Racio Chlebíčky rýžové mléčnokakaové

Racio Chlebíčky rýžové mléčnokakaové 

100 g309,00 Kč/kg
3090

Křupavé rýžové chlebíčky Racio z české výroby v lahodné mléčnokakaové polevě. Díky speciálnímu pufování jsou krásně nadýchané a křupavé, ideální jako rychlá svačinka nebo lehká pochoutka. Vydrží čerstvé až 146 dní. Praktické 100g balení.

Země původu

Česká republika

Popis

Rýžové pufované chlebíčky v mléčnokakaové polevě.

Pufováním se rýžová či jiná zrna díky vysoké teplotě a tlaku nafouknou, což může i za jejich následnou křupavost.

Použití

Určeno k přímé spotřebě.

O výrobci

RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě. Kromě výroby vlastních pufovaných cereálních výrobků distribuuje na český a slovenský trh také tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií. 

Skladování

Uchovejte v suchu, mimo přímé sluneční záření.

Výrobce

RACIO, s.r.o.
Národních hrdinů 3146 / 22B
690 02 Břeclav
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 153 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 23 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota
1976 kJ472 kCal
Tuky
20.3 gz toho nasycené mastné kyseliny17.7 g
Sacharidy
66 gz toho cukry30.1 g
Bílkoviny
4.8 g
Sůl
0.08 g
Vláknina
2.7 g

Složení & Alergeny

Složení

  • Mléčno kakaová poleva 55 %
  • Cukr
  • Rostlinný tuk
  • Palmojádrový
  • Palmový
  • Shea
  • Sušená syrovátka
  • Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku7 %
  • Sušené mléko3.5 %
  • Emulgátor
  • Lecitiny
  • Aroma
  • Rýže45 %

Alergeny

  • Sójové boby
  • Mléko
  • Může obsahovat stopy:
  • Obiloviny obsahující lepek