Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rosalgin

ROSALGIN EASY 140MG Vaginální roztok 5X140ML

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
399,90 Kč 399,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Přípravek se používá k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního, chemického i fyzikálního původu. Rosalgin Easy se dále používá na doporučení lékaře před a po operačním gynekologickém zákroku. Přípravek je vhodný pro běžnou ženskou hygienu a pro hygienu během šestinedělí. Přípravek se používá k výplachu pochvy a oplachu zevních rodidel u žen starších 15 let. U dětí od 6 let je možno použít přípravek Rosalgin Easy k oplachům zevních pohlavních orgánů.

Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum 0,10 g ve 100 ml vaginálního roztoku. Pomocnými látkami jsou: benzalkonium-chlorid, dihydrát dinatrium-edetátu, růžová silice, ethanol 96% V/V, polysorbát 20, čištěná voda.

Dávkování: Přípravek se pro léčbu zánětlivých onemocnění obvykle používá jednou nebo dvakrát denně až po dobu 14 dnů.

Kontraindikace: I když nebyly prokázány účinky poškozující plod, měl by se přípravek užívat v těhotenství pouze po poradě s lékařem. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Angelini Pharma

EAN: 8594044141611

SUKL kód: 188155

Farmakoterapeutická skupina: Benzydamin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek