Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

STREPSILS PLUS SPRAY ORM SPR SOL 1X20ML

Tento produkt již není v nabídce.

Strepsils Plus Spray se používá k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku.

Složení

Léčivými  látkami jsou: amylmetacresolum, alcohol dichlorobenzylicus, lidocainum.  Pomocnými látkami jsou: ethanol 96 % (V/V), monohydrát kyseliny citronové, glycerol, nekrystalizující sorbitol 70 %, sacharin, levomenthol, aroma máty peprné, anýzové aroma, azorubin (E 122), roztok hydroxidu sodného a kyselina chlorovodíková 25 % (k úpravě pH), čištěná voda.

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let: Pokud lékař nedoporučí jinak, používají vždy dva vstřiky na postiženou oblast v dutině ústní nebo hltanu; v případě potřeby každé 2 hodiny.  Maximálně 6 dávek (1 dávka = 2 vstřiky) v průběhu 24 hodin.

Kontraindikace: Přípravek není určen dětem do 12 let věku.  Nedoporučuje se používat v období těhotenství a kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Reckitt Benckiser

EAN: 5000158067820

SUKL kód: 65926

Farmakoterapeutická skupina: Dichlorobenzenmethanol

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek