Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Traumaplant

TRAUMAPLANT mast 100G

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
299,90 Kč 299,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Traumaplant je mast s obsahem šťávy a extraktu z čerstvé nati kostivalu cizího (Symphytum x uplandicum NYMAN) v emulzním masťovém základu, která má protizánětlivé účinky. Přípravek TRAUMAPLANT se používá k léčbě pohmožděnin a vymknutí (sportovních a jiných poranění), bolesti svalů a kloubů. Pouze na doporučení lékaře lze přípravek TRAUMAPLANT použít i u špatně se hojících i otevřených ran.

Léčivá látka: 100 g masti obsahuje 10 g šťávy a extraktu (40 : 60) z čerstvé nati druhu Symphytum x uplandicum NYMAN 2-3:1 Extrakční rozpouštědlo: ethanol 30% (V/V) Pomocné látky: Glyceromakrogol-1000-monostearát, glycerol-monodistearát, oktyldodekanol, izopropyl-myristát, dimetikon, propylenglykol, rozmarýnová silice, kyselina sorbová, bezvodá kyselina citronová, hydroxyethyl-salicylát, tokoferol-alfa-acetát, čištěná voda.

Dávkování: Pokud lékař nedoporučí jinak, nanáší se potřebné množství masti jednou až několikrát denně na postižené místo. Mast je vhodná i k použití ve formě masťového obvazu. Pokud při poranění nedojde k ústupu obtíží do 3 dnů, přerušte léčbu a obraťte se na lékaře.

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: IBI

EAN: 8594039794211

SUKL kód: 43980

Farmakoterapeutická skupina: Fytofarmaka a živočišné produkty (česká ATC skupina)

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek