Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Hypromeloza-P

Hypromeloza-P 10ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
129,90 Kč 129,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. HYPROMELÓZA-P se používá k podpůrné léčbě při snížené tvorbě slz a na doporučení lékaře u syndromu suchého oka (keratokonjunktivitis sicca) např. u Sjögrenova syndromu. Přípravek je možné použít při malých oděrkách rohovky, po padnutí drobných cizích tělísek do oka nebo po operacích oka. Pomáhá také k úlevě při svědění a nepříjemných pocitech (štípání, pá- lení, pocit písku v očích) doprovázejících prostá podráždění oka větrem, prachem, kouřením, znečistěným ovzduším atd. Slouží také ke zmírně- ní oční únavy způsobené dlouhodobým čtením, řízením motorových vozidel, sledováním obrazovky televize nebo monitoru počítače.

Hypromelóza 5 mg v 1 ml roztoku. Pomocné látky: dexpantenol, benzalkonium-chlorid, chlorid sodný, dihydrát edetanu disodného, voda pro injekce.

Dávkování: Pokud lékař neurčí jinak, aplikují se obvykle 2 - 3 krát denně 1 ? 2 kapky do spojivkového vaku oka. Podle potřeby se však mohou aplikovat 1 - 2 kapky i každou hodinu. Otevřené balení spotřebujte do 28 dní.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: UNIMED PHARMA

EAN: 8588000227853