Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-29 %

Eucerin

Eucerin SUN tr.sprej aerosol DryTouch SPF50 200ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Akce do 31. 5.
479,90 Kč  679,90 Kč
479,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků má v Oblíbených

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50 je vysoce účinný transparentní sprej na opalování vyvinutý speciálně pro citlivou pokožku těla. Jeho systém širokospektrálních a fotostabilních UVA/UVB filtrů poskytuje spolehlivou ochranu proti slunečnímu poškození pokožky v souladu se standardy Cosmetics Europe, Asociace osobní péče (dříve Colipa). Když škodlivé UV záření proniká pokožkou, může vyvolat poškození buněk v hlubších vrstvách epidermis. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50 podporuje biologickou ochranu buněk, a tak pomáhá chránit kožní buňky zevnitř proti slunečnímu poškození pokožky. Složení bylo vyvinuto speciálně pro pokožku těla. Ve formě aerosolového spreje umožňuje rychlé a nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů a usnadňuje aplikaci na obtížně dosažitelné partie těla. Má ultra lehkou, transparentní konzistenci, která se rychle vstřebává a nabízí osvěžující účinek. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50 je voděodolný, nemastný a nelepivý.

Alcohol Denat Butane Isobutane Propane C12-15 Alkyl Benzoate Homosalate Octocrylene Butyl Methoxydibenzoylmethane Ethylhexyl Salicylate Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate Dibutyl Adipate Glycerin Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine Glycyrrhiza Inflata Root Extract Tocopherol Acrylates Octylacrylamide Copolymer Aqua Benzoic Acid Parfum.

Dávkování: Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na pokožku v dostatečném množství před sluněním a aplikaci pravidelně opakujte, zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, abyste zachovali původní ochranu. Sprej nesměřujte přímo na obličej / zamezte vdechnutí. Nanesení nedostatečného množství opalovacího výrobku výrazně snižuje ochranný účinek. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte výrobek sluneční ochrany. Ani výrobky s vysokými SPF neposkytují 100 % ochranu. Nadměrné vystavování slunci vážně ohrožuje zdraví. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. Nechte úplně vstřebat a zamezte přímému kontaktu s oblečením a zpevněnými plochami, kde by výrobek mohl zanechat skvrny. Během aplikace i po ní se nepřibližujte ke vznětlivým látkám, protože sprej je vysoce hořlavý. Další pokyny naleznete na balení.

Výrobce: Beiersdorf

EAN: 4005800322921, 9005800369945, 9005800249711