• Vážení zákazníci, moc se omlouváme za současná omezení naší služby. Vzhledem k aktuální situaci jsme bohužel museli přistoupit k následujícím opatřením:
    - je možné provést pouze 1 nákup denně na osobu a to bez možnosti doobjednávky
    - max. počet položek na jeden nákup je 30. Pro Premium zákazníky 40. Položka znamená druh zboží např. banán, houska nebo  konkrétní druh jogurtu
    - rušíme 15minutová časová okna pro doručení vašich nákupů – možnost objednání je pouze v rámci hodin
    Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. I těmito opatřeními jsme schopni navýšit naše kapacity a zajistit doručení Vašich nákupů. Váš Rohlík

Vigantolvit D3 2000 I.U. 60 tobolek

1 ks
Momentálně vyprodáno
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Doplněk stravy.  VIGANTOLVIT je doplněk stravy s vitaminem D 2 000 I.U. Schopnost vytvářet vitamin D v pokožce klesá s přibývajícím věkem a průměrný denní příjem ze stravy pokrývá 10 - 20% naší denní potřeby. Proto se doporučuje doplňování vitaminu D v průběhu celého roku. Nevhodný pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.  Balení: 60 tobolek. 

Složení

Složení v 1 tobolce: Vitamin D3 50 mcg (2000 I.U.) 1000 %RVH (referenční hodnota příjmu) Střední nasycené triacylglyceroly (palmový/kokosový olej), hovězí želatina, glycerol (zvlhčovadlo), alfa-tokoferol (antioxidant), cholekalciferol (vitamin D3).

Dávkování: 1 krát denně jednu kapsli s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.  Osoby s onemocněním ledvin, nebo vyšší hladinou vápníku (v krvi nebo moči) a osoby s rizikem vzniku ledvinových kamenů, se musí před užitím doplňku stravy s vitaminem D poradit s lékařem.

Výrobce: Merck

EAN: 8594059861344, 4054839760204