Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Dýňové tablety pro ženu

Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu tbl.30

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
389,90 Kč 389,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Doplněk stravy vhodný na citlivý močový měchýř při mimovolném úniku moči při smíchu, kašli, kýchání a při tělesné námaze. Pro normální funkci močového měchýře. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 30 tablet. Celková hmotnost: 18,9 g.

v 1 tabletě: Extrakt z jader štýrské dýně: 400 mg, Sójový extrakt: 30 mg. Neobsahuje fruktózu, laktózu, kvasnice, lepek ani umělá barviva. Přídatné látky: plnidlo celulóza, stabilizátor polyvinylpyrrolidon, potahovaná látka šelak, protispékavá látky oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinného původu) a mastek, barvivo oxid titaničitý.

Dávkování: Během prvních dvou týdnu by se měla užívat jedna tableta dvakrát denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat jednu tabletu, nejlépe před spaním po delší časové období (minimálně tří měsíců). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i dvě tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výrobce: Apomedica

EAN: 9003949004376