Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Herbalmed

HERBALMED Medical Antivirus Dr. Weiss 20 pastilek

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
149,90 Kč 149,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. Bezpečné, šetrné a hlavně účinné řešení při kašli, zánětu a bolesti v krku. Účinnost a jedinečnost pastilek HERBALMED Medical zaručuje unikátní kombinace a koncentrace bylinných extraktů. Díky vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek poskytují tyto pastilky trojí efekt: rychle ulevují od bolesti, usnadňují polykání, tlumí dráždění ke kašli a škrábání v krku, působí protizánětlivě. Díky unikátní kombinaci a koncentraci bylinných extraktů vytvářejí pastilky na povrchu sliznice ochranný film, který ji chrání, zklidňuje podrážděnou, zapálenou sliznici a aktivuje přirozené protizánětlivé, regenerační mechanismy. Pastilky HERBALMED Medical mohou užívat těhotné a kojící ženy.

V 1 pastilce: Vodný extrakt lišejníku islandského 100 mg, Vodný extrakt světlíku lékařského 20 mg, Vodný extrakt proskurníku lékařského 20 mg, Vitamin C 50 mg 62,5% RHP*. RHP* - referenční hodnota příjmu. Pomocné látky: sacharóza, glukózový sirup, včelí med, látky zvýrazňující chuť: menthol, extrakt z jedlových pupenů, olej z máty peprné, tymiánový olej, medové aroma, eukalyptový olej, kyselina citrónová, barviva: extrakt špenátu a kopřivy.

Dávkování: Každé 2 - 3 hodiny nechte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilky se nemají žvýkat ani polykat. Nepřekročte denní dávku 10 pastilek denně. Děti od 3 do 12 let užívají maximálně 5 pastilek denně. Podávejte pouze dětem, které umí pastilky bezpečně vycucat.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals

EAN: 8594059735584