Přeskočit navigaci

URGO CORICIDE Náplast na kuří oka 12ks

1 ks189,90 Kč/ks
Produkt z
BENU lékárna
18990
- 30 % od 3 různých ks

Zbývá posledních 11 kusů

571 zákazníků má produkt v oblíbených

9 % zákazníků kupuje pravidelně

Urgo Coricide náplasti jsou zdravotnický prostředek pro účinné místní ošetření tvrdých i měkkých kuřích ok a mozolů. Každá náplast obsahuje kyselinu salicylovou, která působí na zatvrdliny, a měkký ochranný kroužek zabraňující tření. Díky lepící vrstvě drží náplast pevně na místě. Balení obsahuje 12 jednotlivě balených kusů.

Popis

Zdravotnický prostředek. URGO Coricide jsou jednotlivě balené náplasti na lokální ošetření tvrdých a měkkých kuřích ok a mozolů. Náplasti obsahují kyselinu salicylovou, která působí na zatvrdliny. Měkký ochranný kroužek zajišťuje pohodlí a zabraňuje tření. Lepící vrstva udržuje náplast na správném místě. Balení obsahuje 12 náplastí.

Složení & Alergeny

Složení


Dávkování: Dle potřeby. Aplikujte každý den po teplé koupeli nohou, a to přímo na léze, nejlépe před spaním.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku. Nepoužívejte na kuří oka nebo mozoly s infekcí, v případě alergie na salicyláty nebo jinou složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Neaplikujte mimo oblast určenou k ošetření.

Výrobce: Laboratoires URGO Healthcare

EAN: 3664492018393