10 kroků k Rohlíku

10 týdnů, 10 inspirací, 1 000 Kč na vaše nákupy

Už je to nějaký ten pátek, co jste nakoupili na Rohlíku? Na téhle stránce se dozvíte, proč je to škoda. Věříme totiž, že Rohlík může být vaším nejlepším parťákem pro každodenní nákupy. A abyste si to vyzkoušeli na vlastní kůži, během následujících 10 týdnů vám rozdáme celkem 1 000 Kč na vaše nákupy a kromě našich božích služeb vás seznámíme i s rohlíkovskými značkami, jejichž kvalitu a cenu si určitě zamilujete.

V Rohlíku najdete 5× větší výběr než v běžném supermarketu, přesto za ceny, na které jste zvyklí. Nejsme jen klasický supermarket, ale i farmářské trhy, pekárna, drogerie, lékárna či řeznictví na jednom místě. A nejdůležitější pro nás jste vy, náš zákazník, proto děláme první poslední, abychom uspokojili i ty nejnáročnější potřeby.

 

V Rohlíku si stojíme za tím, že ani opravdová kvalita nemusí udělat díru do vašeho rozpočtu. Proto jsme vymysleli vlastní značky, která vás o tom přesvědčí. Všechny je najdete pod hlavičkou YES Mania.

Do naší rodiny značek patří už více než 170 produktů, které vám zachutnají svou kvalitou, ale hlavně cenou. Najdete mezi nimi maso, mléčné výrobky, uzeniny, kávu i papírovou hygienu. A v našem seriálu se jim všem postupně podíváme na zoubek.

 

 

A jak na tu tisícovku?

Abyste nám znovu přišli na chuť, představíme vám Rohlík trochu blíže a ukážeme vám, že se online nakupování potravin nemusíte vůbec bát. Vy, ani vaše peněženka. A to samozřejmě není všechno. Aby to vzájemné poznávání bylo ještě vykřupanější, dostanete od nás každý týden 100 Kč ve formě kreditů.

 

Devátý týden za námi a vy jste si tak mohli přijít už na hezkých 900 kreditů. A jestli jste se ještě nezapojili, nezoufejte. Ještě 100 jich na vás stále čeká. Aktuálních 100 kreditů můžete uplatnit při nákupu nad 1 000 Kč. Čekají na vás ve vašem účtě a platit budou do neděle 22. 5. 2022.

divider

Každý týden nový díl:

10. týden: Čerstvé ovoce, zelenina ale i kvalitní maso

Dnes vám představíme kategorie na Rohlíku, ve kterých si potykáte s božskou čerstvostí

Vykřupaná pekárna, co vás nevypeče

 

Ochutnejte křupavé pečivo od těch nejlepších mistrů pekařů. Provoňte si byt čerstvými rohlíky, houskami nebo lahodnými croissanty a vyberte si z naší vypečené nabídky to nejlepší pečivo široko daleko! V Rohlíkově pekárně pro vás pečeme od rána do večera, abyste si mohli čerstvé pečivo vychutnat po celý den. Naší nabídkou to však nekončí, pochutnat si můžete také na vykřupaných kouscích od předních pražských/brněnských pekáren. A samozřejmě myslíme i na ty, kteří se lepku chtějí nebo musejí vyhnout. Však nakoukněte sami.

Maso od lokálních řezníků i zahraniční kousky

 

Sezóna grilování se blíží a vám se zachtělo kvalitního masíčka, ale nechce se vám do masny? Však s Rohlíkem ani nemusíte. U nás najdete to nejčerstvější maso od drůbeže přes kvalitní steaky, zvěřinu až po ryby té nejlepší kvality. Od běžné klasiky po to nejexkluzivnější – od lokálních farmářů, značky Qualivo nebo třeba z našeho vlastního chlívečku pod značkou MASO!. A nebojte, každý flák vybíráme s láskou, můžete nám tak věřit, že vám domů přijede kousek přesně takový, jaký byste si vybrali v řeznictví sami. A kdyby přece jen nebyl podle vašich představ, vrátíme vám peníze. A to zcela bez řečí. Tak si nabruste nože i zuby a pusťte se do naší MASAkrální nabídky.

A co ty další kredity?

Celkem 1 000 kreditů mohou získat pouze ti, kteří se zúčastní celého seriálu od úplného začátku. Připojit se však můžete také v průběhu akce (každý týden později = -100 kreditů). Rohlík si vyhrazuje právo akci kdykoliv přerušit či zcela zrušit – do té doby připsané kredity budou nadále platné.