Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
10 kroků k Rohlíku

10 týdnů, 10 inspirací, 1 000 Kč na vaše nákupy

Už je to nějaký ten pátek, co jste nakoupili na Rohlíku? Na téhle stránce se dozvíte, proč je to škoda. Věříme totiž, že Rohlík může být vaším nejlepším parťákem pro každodenní nákupy. A abyste si to vyzkoušeli na vlastní kůži, během následujících 10 týdnů vám rozdáme celkem 1 000 Kč na vaše nákupy a kromě našich božích služeb vás seznámíme i s rohlíkovskými značkami, jejichž kvalitu a cenu si určitě zamilujete.

V Rohlíku najdete 5× větší výběr než v běžném supermarketu, přesto za ceny, na které jste zvyklí. Nejsme jen klasický supermarket, ale i farmářské trhy, pekárna, drogerie, lékárna či řeznictví na jednom místě. A nejdůležitější pro nás jste vy, náš zákazník, proto děláme první poslední, abychom uspokojili i ty nejnáročnější potřeby.

 

V Rohlíku si stojíme za tím, že ani opravdová kvalita nemusí udělat díru do vašeho rozpočtu. Proto jsme vymysleli vlastní značky, která vás o tom přesvědčí. Všechny je najdete pod hlavičkou YES Mania.

Do naší rodiny značek patří už více než 170 produktů, které vám zachutnají svou kvalitou, ale hlavně cenou. Najdete mezi nimi maso, mléčné výrobky, uzeniny, kávu i papírovou hygienu. A v našem seriálu se jim všem postupně podíváme na zoubek.

 

 

A jak na tu tisícovku?

Abyste nám znovu přišli na chuť, představíme vám Rohlík trochu blíže a ukážeme vám, že se online nakupování potravin nemusíte vůbec bát. Vy, ani vaše peněženka. A to samozřejmě není všechno. Aby to vzájemné poznávání bylo ještě vykřupanější, dostanete od nás každý týden 100 Kč ve formě kreditů.

 

Devátý týden za námi a vy jste si tak mohli přijít už na hezkých 900 kreditů. A jestli jste se ještě nezapojili, nezoufejte. Ještě 100 jich na vás stále čeká. Aktuálních 100 kreditů můžete uplatnit při nákupu nad 1 000 Kč. Čekají na vás ve vašem účtě a platit budou do neděle 22. 5. 2022.

Každý týden nový díl: