• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

100 let Československa

100 let Československa
Oslavte 100 let republiky, jak se patří!

Zavzpomínejte na chuť starých dobrých časů, kdy byly jogurty plné smetany, v kuchyni při pečení cukroví voněl sladce rum
a ve spíži nesměla nikdy chybět Kofila.
divider

Pikao a Jesenka

Kdo chodil tajně na Pikao a Jesenku, ať se přihlásí! Dneska už na ně tajně nemusíte, přesto si ale můžete nejen na nich smlsnout stále s dětskou radostí.

 

 

České sýry

V naší historii bylo spoustu známých králů. Ten první je bezpochyby Karel IV. Ten druhý je Král sýrů. Z trůnu by ho mohly sesadit snad jen olomoucké tvarůžky. 

 
Kofola

Dáte si Kofolu? Nebo snad radši Fofolu? Ftefan by fám urfitě fekl, fe Fofola je pofád stejně fáječná, a teď navíc i v limitované vánoční edici mandarinková. A když ji ochutnáte, třeba uvidíte i prásátko, jak má ty zahnutý zuby nahoru.

Božkov, Becherovka, Bohemia Sekt...

100. výročí republiky je třeba řádně oslavit! A jak jinak, než si přípít českými klenoty, které se pily v dobré společnosti už i za první republiky.
 
 

 
Sladkosti

Pamatuje časy, kdy Mikuláš nosil perník a babička vám kupovala hořické trubičky? Vyčarujte si znovu kouzelné okamžiky.

 

 
Spíž

Chodili jste do spíže tajně na kyselé okurky? A když jste s tátou jeli na výlet, namazala vám máma čerstvý chleba paštikou? Zavzpomínejte s chutí na své mládí.

Úklid

Znáte recept našich babiček na čisté prádlo? My ho známe! Je to Jelen.

A co na pořádně vygruntovanou domácnost? No přeci Savo.