Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Katalog - Ariel. Lenor

Jestliže máte citlivou pokožku, vyzkoušejte Ariel či Lenor Sensitive varianty, které díky svému jemnému a šetrnému složení jsou ideálním řešením pro důkladné praní vašeho oblečení. Dermatologicky testované složení, které schválil ECARF obsahuje 0% barviv. Je navržené tak, aby minimalizovalo riziko alergických reakcí. Používejte aviváž Lenor Sensitive/Cotton s pracím prostředkem Ariel Sensitive a dosáhněte těch nejlepších výsledků. Odměnou vám totiž bude čisté, voňavé a na dotek hebké prádlo, které bude radost nosit a používat.

 

Ariel gel či kapsle jsou šetrné k pokožce, přestože zůstávají nekompromisní ke skvrnám. Dodávají tedy vašemu oblečení čistotu i při praní na nižší teplotu a zároveň odstraňují odolné skvrny již při prvním praní. 1 kapsle či 50ml gelu je vhodné na 4-5 kg prádla.

 

Poskytněte svým oděvům a dalším vypraným látkám dlouhotrvající a svěží vůni. Aviváž Lenor Sensitive/Cotton rovněž zajistí nebývalou hebkost látek. Samotná aviváž prádlo příjemně ovoní po dlouhou dobu, ale pokud chcete, aby byl účinek ještě intenzivnější a trvanlivější (až 12 týdnů při uskladnění prádla), můžete při praní použít i vonné perličky Lenor Sensitive, které aromatické účinky ještě prohloubí.