Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Katalog - Attitude

Proč volit dětský prací gel s aviváží?

Dětský prací gel s aviváží je speciálně navržený pro citlivou dětskou pokožku, s ohledem na jejich zdraví. Jeho hypoalergenní složení je šetrné k pokožce i životnímu prostředí. S jemnou vůní hrušky a přírodními složkami je to ideální volba pro vaše děti.

 

Obsahuje výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Jsou vysoce koncentrované – balení vystačí na velké množství pracích dávek. Bez živočišných složek, netestované na zvířatech.

 

Tipy pro praní: Prací gel je účinný při odstranění skvrn a zároveň šetrný k textiliím. Doporučujeme používat studenou vodu a prát na nízkých teplotách, což snižuje spotřebu energie a šetří životní prostředí.

Jakou zvolit ideální teplotu vody pro praní?

Horká voda: Pro silně zašpiněné oblečení a čistě bílé prádlo. Horká voda aktivuje čisticí účinek detergentů a ničí bakterie.

 

Teplá voda: Pro syntetická vlákna.

 

Studená voda: Pro přírodní vlákna, jemné tkaniny a výrazné barvy.

 

Věděli jste?

 

80 % až 90 % energie použité na praní oděvů jde do ohřevu vody. Mytím ve studené vodě a použitím upraveného detergentu snížíte spotřebu elektrické energie a pomůžete snížit i ekologickou stopu. A nemluvě o tom, že s každým ekologickým praním snížíte účet za elektřinu!

 

Vzhledem k tomu, že rodiny perou každý týden v průměru 9 až 15 praček prádla (každý rok spotřebují přibližně 17,5 miliardy šálků pracího prostředku), je volba přírodního pracího prostředku s certifikací ECOLOGO skvělým způsobem, jak přispět k ochraně planety. Známka ECOLOGO znamená, že produkt byl podroben přísným vědeckým testům a důkladným kontrolám. Dodržuje přísné enviromentální normy.