Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Pro spokojená bříška i náladu

Přirozená výživa v každé kapce i soustu

 

 


Kendamil Premium jsou kojenecká a batolecí mléka, za kterými stojí 60letý výzkum, kvalitní mléko od volně se pasoucích krav a složení inspirované mateřským mlékem. To, co miminka pro svůj vývoj potřebují, najdete i v cereálních kaších Kendamil. Lásku dětí k jídlu určitě probudíte s BIO kapsičkami Salvest Põnn,. Vyzkoušejte i jejich křupky nebo šťávy!

BIO výživa přizpůsobená miminkům

 

 

HiPP nabízí rozmanitou škálu BIO produktů, od mléčných kaší až po hotová jídla. Obsah každé skleničky je navržený tak, aby splnil nutriční potřeby vašeho miminka. Vyberte si z lahodných kombinací jako je vývar s krůtím masem, boloňské špagety nebo pyré z krůtího masa.

BIO výživa par excellence
 


Ve výživě Babybio najdete vitamíny, minerály a další živiny pro zdravý vývoj vašich ratolestí. Zato v nich není ani stopy po palmáči, přidaných cukrech a zbytečné chemii. Menu si zpestřete s kapsičkami Popote. Nabízejí netradiční verze jako zelené fazolky, pastinák, mango nebo kukuřice. Vše BIO!