Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Čistota a péče pro vaše nejmenší

V jedné ruce nákupní košík, v druhé ručka vašeho dítka, aby se při honičce po obchodě neztratilo mezi regály… A nakonec nekonečná fronta a ta finální částka na pokladně… Také se vám při té představě ježí vlasy na hlavě? Nám taky! Proto je tu další Baby festival plný slev na vše, co váš mrňous potřebuje. Tak už se nestresujte neustálým zdražováním a nakupte z pohodlí domova. Na Rohlíku najdete vše pro celou rodinu a ještě za parádní ceny.


Prodyšné a přírodní MonPeri

 

 

Náročné požadavky na šetrnost k přírodě a péči o dětskou pokožku hravě plní pleny MonPeri ECO Comfort. Vyrábí se z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů, balené v recyklovatelném obalu.

 Komplexní péče s Pampers
 

 

Dopřejte svému miminku plenkové kalhotky s jedinečnou kapsou Stop & Protect, řadu Harmonie z prémiové bavlny, nebo řadu Premium pro suchou a chráněnou pokožku. Každý den oceníte i vlhčené ubrousky z bavlny. Navíc za skvělou cenu!