Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nákup Adama Ondry

Chodit po zemi? Pche, nuda! Adam se mnohem radši pohybuje vertikálně. Mezi TOP nejlepšími lezci na světě se ovšem neudržíte jen tak mírnyx –⁠ týrnyx. Vyžaduje to výdrž a pořádnou porci odhodlání při tréninku i ve stravování. Adam je fanda zdravého životního stylu a nechal nás nahlédnout do své kuchyně. Tak prosím, až po vás.

Nejčerstvější ovoce a zelenina široko vysoko!

 

Proč dovážet zeleninu a ovoce stovky kilometrů, když nám v Česku roste v sezóně tak boží úroda? Podpořte spolu s Adamem lokální farmáře, kteří do Rohlíku ovoce a zeleninu dodávají jen pár hodin po sklizni. A co by vám doporučil sám Adam? Mrkev a jablka v BIO kvalitě, červenou řepu nebo výhonky brokolice. Zeleninou, kterou miluje a rozhodně mu ještě neleze ušima, je pórek.

U nás seženete všechny různé bílkoviny

 

Co tu máme dál? Výběr těch nej produktů na každý den. Kvalitní bílkoviny živočišného i rostlinného původu, tu mléčný výrobek, támhle zase BIO ovesné vločky. Zkrátka vše, co vrcholový sportovec ocení. Inspirujte se nákupním seznamem horolezce v zástěře. Jistíme vás při každodenních nákupech.

Šťavnatý tip nejen pro sportovce

 

"Šťáva z červené řepy podpoří zdraví a sportovní výkonnost. Doporučuji denně vypít 200 ml, ideálně rozložené do dvou dávek. Pokud se chystáte na sportovní klání, pak pijte denně v průběhu čtyř dnů před samotnými závody až 500 ml. V den závodů dvě až tři hodiny před startem si dopřejte 200 ml. Vhodné je také šťávu užívat jeden až dva dny po soutěži nebo po intenzivních fázích tréninku pro podporu regenerace. Doporučila bych ji pak rovněž ženám, které často trpí nedostatkem železa. Červené řepy by se měli ovšem vyvarovat lidé trpící dnou." radí Zuzana Šafářová.