Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Soutěž o 10 grilů Big Green Egg 🔥

Hoříte nedočkavostí, až se dozvíte víc? Vypálíme to na vás! Od 23. května do 30. června máte šanci vyhrát jeden z 10 ikonických grilů Big Green Egg! Opět jsme se rozhodli vám to nakupování trochu okořenit, abyste se snad nenudili. A když ani tentokrát nevyhrajete? Jak se to vezme… S každým nákupem na Rohlíku vyhráváte jednu z nejcennějších věcí v životě – svůj volný čas, který byste jinak strávili běháním po supermarketech. Tak se uvolněte, užívejte si léto a nechte starost o vaše nákupy na nás. A kdo ví, možná brzy budete na své zahradě grilovat na novém Big Green Egg!

JAK VYHRÁT?

Je to easy jak grilované špízy! Kdo od 23. 5. do 30. 6. udělá na Rohlíku alespoň 4 objednávky, je automaticky ve slosování!

A O CO HRAJEME?

BIG GREEN EGG

 

Soutěžíme o 10 legendárních keramických grilů Big Green Egg z USA, které jsou vyrobeny z prémiových materiálů. Tyto grily nabízí neuvěřitelnou variabilitu grilování – můžete na nich vařit, péct, udit nebo připravovat pokrmy metodou low and slow BBQ. Díky jejich unikátnímu tvaru jsou ideální pro přímé i nepřímé grilování.

Výherci si budou moci vybrat ze 2 typů: BIG GREEN EGG LARGE nebo BIG GREEN EGG MINIMAX™.

PRAVIDLA SOUTĚŽE A KDY PROBĚHNE LOSOVÁNÍ?