BIOLAGE

DOBRÉ PRO VLASY, DOBRÉ PRO PLANETU

Když si v roce 1990 Arnie Miller uvědomil, že lze přírodu využít k ochraně a výživě vlasů, zrodila se vlasová péče Biolage.  Dostatečně účinná, přitom maximálně šetrná. Produkty brzy získaly pozornost kadeřníků i jejich klientů po celém světě a dnes je jednou z předních značek na poli profesionální vlasové péče. I přes to se Biolage neustále zlepšuje, inovuje a hledá stále nové cesty, jak péči o vlasy posunout ještě o úroveň výš. Vyzkoušejte v pohodlí domova produkty špičkové kvality, nabité rostlinnými složkami!

 

 

 

 

divider

OBLÍBENÉ PRODUKTY

Že se s Biolage teprve seznamujete a nevíte si rady, čím začít? Zvolte některý z TOP produktů, které si podmanily svět! Pak už stačí jen dál si vybírat, zkoušet a vstoupit do světa profesionální vlasové péče, šetrné k vlasům i planetě.

divider

TÓNUJÍCÍ BALZÁMY COLORBALM

Změna barvy vlasů bez poškození? Bez problému! Dopřejte si barevnou proměnu za pouhých 5 minut. Tónující balzámy ColorBalm oživí vaši stávající barvu, nebo zajistí zcela nový odstín – a hlavně pořádnou dávku hydratace. Pusťte se do jedinečné hry, na jejímž konci budou vaše vlasy zářivé, lesklé a zdravé! Pro péči jako ze salonu u vás doma.

divider

HLOUBKOVĚ PEČUJÍCÍ MASKY

Krásné vlasy = zdravé vlasy! Dopřejte jim královskou péči a ony vám to mnohonásobně vrátí. Hloubková péče Biolage, to je ochranná síla masky a účinnost kúry v jednom. Vaše vlasy dostanou v jediném okamžiku tu nejvyšší možnou koncentraci pěčujících látek. Ať už byly předtím suché, bez lesku, nebo třeba křehké, teď mají prostor znovu zazářit!

divider

SPECIFICKÉ VLASOVÉ PROBLÉMY

Trápí vás problémy vlasové pokožkyVypadávaní vlasů nebo ztráta hustoty? Za to se netřeba stydět. Důležité je věnovat vlasům náležitou péči a vše se může změnit. Proto jsou tu speciální kúry, jejichž jedinečné složení cílí přímo na specifické potřeby vlasů. Vyzkoušejte řadu FullDensity pro hustotu a vitalitu, nebo třeba ScalpSync proti lupům.

divider

PEČUJÍCÍ ŘADY PRO KAŽDOU POTŘEBU VLASŮ

divider
 

Dobré pro vlasy

 

Co je dobré pro přírodu, je dobré i pro člověka. Proto Biolage každou přírodní ingredienci vybírá vědomě a jako alternativu k těm syntetickým. Vlasy se tak mohou ozdravit a transformovat efektivně a bez zatížení. Trápí vás nulový objem, roztřepené konečky nebo problematická pokožka hlavy? Biolage má řešení pro každý typ vlasu i jakýkoliv specifický problém.

Dobré pro vás

 

 

Protože Biolage není pouze značka, ale především nezapomenutelný zážitek. Složení produktů jsou vytvářena s ohledem na účinnost, ale také na možnost dokonalé a příjemné relaxace během každého mytí vlasů i jejich následné péče.

 
 

Dobré pro planetu

 

 

Ekologie, čerstvost a udržitelnost. To vše budete vnímat s každým použitím vlasové péče Biolage. Složení produktů R.A.W. řady je až z 99 % přírodní. Výrobní závod produktů Biolage má 100% neutrální uhlíkovou stopu a obaly jsou z recyklovatelných materiálů. Nechte volně dýchat své vlasy i planetu!  

divider