Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
BIOLAGE

DOBRÉ PRO VLASY, DOBRÉ PRO PLANETU

Když si v roce 1990 Arnie Miller uvědomil, že lze přírodu využít k ochraně a výživě vlasů, zrodila se vlasová péče Biolage.  Dostatečně účinná, přitom maximálně šetrná. Produkty brzy získaly pozornost kadeřníků i jejich klientů po celém světě a dnes je jednou z předních značek na poli profesionální vlasové péče. I přes to se Biolage neustále zlepšuje, inovuje a hledá stále nové cesty, jak péči o vlasy posunout ještě o úroveň výš. Vyzkoušejte v pohodlí domova produkty špičkové kvality, nabité rostlinnými složkami!

 

 

 

 

OBLÍBENÉ PRODUKTY

Že se s Biolage teprve seznamujete a nevíte si rady, čím začít? Zvolte některý z TOP produktů, které si podmanily svět! Pak už stačí jen dál si vybírat, zkoušet a vstoupit do světa profesionální vlasové péče, šetrné k vlasům i planetě.

TÓNUJÍCÍ BALZÁMY COLORBALM

Změna barvy vlasů bez poškození? Bez problému! Dopřejte si barevnou proměnu za pouhých 5 minut. Tónující balzámy ColorBalm oživí vaši stávající barvu, nebo zajistí zcela nový odstín – a hlavně pořádnou dávku hydratace. Pusťte se do jedinečné hry, na jejímž konci budou vaše vlasy zářivé, lesklé a zdravé! Pro péči jako ze salonu u vás doma.