Břeclav

Vítejte na Rohlíku, Břeclavané! I ve vašem městě si můžete vybírat z více než tisícovky produktů, čerstvé zeleniny a ovoce přímo z pole, masa přímo od farmářů a řezníků nebo vypečeného pečiva od lokálních pekařů. Všechny vám přivezeme až ke dveřím, tak se do toho pusťte!

divider

Jak to funguje

 

Letní provoz ve vaší oblasti

 

Podívejte se, kdy vám přivezeme nákup

 

ÚT 16:00 – 19:00

ST 09:00 – 12:00

ČT 16:00 – 19:00

PÁ 09:00 – 12:00

SO 16:00 – 19:00

Kam si můžete objednat

Léto je tady!

A s ním i sezóna chalupaření, koupáků a výletů pod stan. A protože Rohlík rozhodně není jen (velko)městská záležitost, není důvod, abyste se o prázdninách a dovolených museli omezovat. Ať už jedete k babičce, na chatu nebo zůstáváte doma, nezapomeňte si objednat nákup a při jeho dokončení zadat příslušnou adresu. Pokud na ni zavážíme, bude nám ctí zpříjemnit vám léto.

 
divider

Mrkněte, co jsme pro vás zlevnili!

 
divider

Jak vám Rohlík usnadní život?

 

Konec frontám je možný! A žádoucí. Místo pálení drahocenných minut v hadovi před pokladnou si vše objednejte z pohodlí domova. Za kvalitu ručíme, a navíc vám všechno přivezeme až pod nos.

 

Na farmářské trhy už k obchoďáku nemusíte! Z pohodlí domova si vyberte tu nejlepší farmářskou zeleninu a ovoce, maso přímo od lokálních řezníků nebo pečivo vyhlášených pekařů. Víkend tak můžete strávit příjemněji.

 

Probírali jste s kolegy po meetingu nějaký báječný tip na oběd či večeři? Než je zapomenete, naklikejte si na Rohlíku všechny ingredience a jakmile přijedete domů, nákup bude u vás.

 

Vracíte se z víkendu a lednice zeje prázdnotou? To se stává. Naštěstí vám jistíme záda, takže se s nákupem můžete sejít u domovních dveří.

 

Honí vás mlsná a vy jí ne a ne utéct? A proč byste to taky dělali? Stačí si vybrat, objednat a my vám všechny dobroty přivezeme až ke dveřím.

 

O slevy na Rohlíku nepřijdete! Každý týden zlevňujeme řadu produktů a pozornost můžete věnovat i sekci Zachraň jídlo. Právě zde totiž najdete dobroty, kterým se blíží datum spotřeby, ale my je nechceme vyhazovat. Takže ušetříte a ještě zabráníte plýtvání!